Sobotni relaks


No, w końcu mam weekend. Po obowiązkach domowych mam w końcu czas na przyjemność. Pogoda nie sprzyja siedzeniu w ogrodzie,( zimno) więc relaksik jest w domku. Cudownie  móc usiąść przy dobrej książce i nie myśląc  o codziennych sprawach oddać się lekturze. Dziś była to książka polskiej autorki - Doroty Gąsiorowskiej pt," Obietnica Łucji."
Kiedy Łucja pierwszy raz zobaczyła pałac rodziny Kreiwetsów, od razu poczuła, że w starych komnatach zdarzyło się coś wyjątkowego. Małe miasteczko, urokliwy Różany Gaj, nad którym górowały malownicze ruiny, także skrywało niejeden sekret. Tajemnice aż prosiły się o odkrycie.
Łucja uciekła od zgiełku wielkiego miasta, od bolesnych wspomnień, by ukojenie odnaleźć właśnie tam. Przeprowadzka miała być próbą odzyskania siebie. Nie mogła wiedzieć, że w czarującym zaciszu na prowincji będzie musiała zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami. Kiedy umierająca przyjaciółka prosi ją, aby odnalazła ojca jej małej córeczki, Łucja nie podejrzewa, że zadanie to zaprowadzi ją w nieoczekiwanym kierunku.

Okazuje się, że miłość czeka na nas tam, gdzie nigdy byśmy się jej nie spodziewali.

Poruszająca powieść Doroty Gąsiorowskiej to przesycona emocjami, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, magiczna historia, od której nie można się oderwać.

        A Wy jakie maci ulubione książki ?1 komentarz :

  1. Ja lubię książki o A.Gaudi, sławnym projektancie hiszpańskim. Uwielbiam jego oryginalne budowle, między innymi kościół Sagrada Familia w Barcelonie. :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka