Zachód słońca nad morzem


Dzisiaj zabieram Was na spacer nad polskie morze, wieczorową porą. Spacer odbył się jeszcze przed sezonem. Pogoda była słoneczna, ale piasek był bardzo zimny i wiał nieprzyjemny wiatr. Pomimo to, wyprawa była udana. Bardzo lubię spacery nad morzem, kiedy nie ma jeszcze dużej ilości turystów. Okres wakacyjny nad Bałtykiem to nie dla mnie. Tłumy ludzi, krzyki dzieci, koc rozłożony przy kocu, zero intymności. Ja cenię ciszę i spokój.
Morze Bałtyckie jest piękne o każdej porze roku. 

10 komentarzy :

 1. Spokój i cisza, wspaniałe warunki do wypoczynku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej ciszy bardzo dobrze się odpoczywa. :)

   Usuń
 2. Przyjemny widok z nad Bałtyku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachody słońca są tam piękne.

   Usuń
 3. Miło się z Tobą spacerowało:)))nigdy nie byłam nad polskim morzem:))))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz koniecznie tam się wybrać. Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Jeszcze jak mieszkałam w Polsce ,to naszym ulubionym miejscem była Stegna..I 100m od morza mieliśmy kampingi na takiej pięknej skarpie::))Ponieważ ja uwielbiam chodzić a nie leżeć..To wychodziłam z tłoku i szłam kilometrami wzdłuż morza..Po trzech godzinkach wracałam i to mi wystarczało...Opalona równiutko ,bez umęczenia.I nabrałam kondycji,bez zadyszki pokonywałam wszelakie piaszczyste górki::))Teraz mieszkam blisko morza,jezior..W Szwecji nie ma tłoku.Każdy ma wygodne miejsce ,jeżeli już jest się nad woda i to mi się podoba,bo daleko każdy od siebie..wolność jednym słowem...Bałtyk zawsze był piękny::)Pozdrawiam wakacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także lubię spacerować nad morzem, a nie leżeć na plaży. W Szwecji na pewno nad wodą można wypocząć w każdej porze roku . Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Kocham morze i dziękuję za widoki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się,że Ci się podobało. :)

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka